Changing plans in Wales

Travelling is often the inspiration for the fashion. However it is quite demanding inspiration. Travel difficulties (like we faced the bravery landing of our polish pilot – Bravery landing – really had to mention this!) and bad weather, make some styling ideas impossible. This happened to me as well in rainy beloved Wales, where I came this weekend. Therefore, instead of showing cleavage, legs and wearing high heels here we go..

[pl]
Podróże bardzo często są inspiracją dla mody, ale są inspiracją nielada wymagającą. Trudy podróżowania (o których nieraz mieliśmy okazję się przekonać, jak i wczoraj miało miejsce bohaterskie lądowanie na lotnisku Okęcie –Bohaterskie lądowanie ) i załamania pogody, sprawiają, iż niektóre stylizacje nie mają prawa bytu m.in. w deszczowej Walii, do której się wybrałam na weekend. Dlatego zamiast odkrytych ramion, gołych nóg oraz szpilek powstała, mam nadzieję, ciekawa stylizacja.


Dress/Sukienka – H&M
Cardigan/Sweter – Zara
Tights/Rajstopy – Gatta
Jacket/Kurtka – Italian Company – Propaganda/włoska firma Propaganda
Shoes/ Buty – Atmosphere

Reklamy

2 thoughts on “Changing plans in Wales

    • Dzięki wielkie. Niestety w niektórych przypadkach podróżowanie jest jedynym sposobem na kontakt z bliskimi, tak więc jak zawsze jak latam staram sie przesypiac cały lot, tak zeby sie nie stresowac;), ale to co się stało we wtorek jest wielkim zbawieniem dla pasażerów boeinga.
      A sukienka jest maksymalnie uniwersalna a do tego, kosztowala £7 czyli w dzisiejszym przeliczniku okolo 35 zł! W przyszłości planuje zaprezentować elegancka stylizacje z nia w roli głownej 😉 pozdrawiam!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s