Golf lesson

When you start playing golf you end up usually at the driving range. The etiquette at the golf course is obligatory. T-shirts like polos are the most popular solution. To fulfill the outfit you can wear skirt or trousers from the soft and diaphanous fabrics. No matter how stiff this game could look – your outfit has to be comfy. Jeans fabrics is forbidden. I’ve seen some girls going on the driving range with high heels, that’s probably why you can see the holes in a mat – highly not recommended.

I’d like to present the Ralph Lauren dress, which I got from my cousin. I had to take it in, that’s why it gained bit more delicacy and it’s tighter. This how my beginning looked:

[PL]
Z reguły pierwsze kroki podejmuje się na tzw. driving range. W grze w golfa obowiązuje konkretna etykieta dotycząca ubioru oraz gry na polu golfowym. Koszulki typu polo są najpopularniejszym rozwiązaniem. Do tego zestawia się spodnie lub spódniczki z przewiewnego materiału. Paradoksalnie do tego jak bardzo sztywno kojarzy wam się golf, gracze ubierają się wyjątkowo wygodnie i przewiewnie. Wykluczony jest jakikolwiek rodzaj jeans’u. Widziałam w Polsce kilka miłośniczek zacnej gry w golfa próbujących swych sił w szpilkach na driving range – zakladam w takim razie ze dziury pochodzą głównie od obcasów a nie podstawek do piłek.
Moja propozycja to sukienka Ralph Lauren, która jest spadkiem po kuzynce i zostala lekko zwężona dzięki czemu nadaje teraz delikatniejszego ksztaltu figurze. Tak wyglądał początek:

Dress/Sukienka – Ralph Lauren
Sneakers/Buty – Atmosphere
Cardigan/Sweter – Zara
Bag/Torebka – Benetton

Reklamy

2 thoughts on “Golf lesson

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s